Strona główna Oferta AGROTURYSTYKA

PENSJONAT dla koni

Przy stadninie koni działa pensjonat, w który przyjmowane są konie na dłuższy czas oraz klacze (również ze źrebiętami), przebywające u nas na okres  krycia. Posiadamy szczególnie dobre warunki do odchowu źrebiąt. Jesteśmy stadniną koni o profilu ekologicznym i udostępniamy ponad 50 ha pastwisk profesjonalnie  przygotowanych do wypasu koni, posiadających odpowiednią mieszankę traw i roślin motylkowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Dodatkowym atutem naszej stadniny jest możliwość odchowania źrebięcia w stadzie, co jest niezwykle ważne dla kształtowania charakteru konia. Konie w pensjonacie są objęte pełną opieką weterynaryjną i kowalską.

 

POKOJE DO WYNAJĘCIA

 

UWAGA !!! WOLNE POKOJE!!!

 

Oferujemy pokoje do wynajęcia 4, 5, 6 osobowe

pokoje wyposażone są w:

własną łazienkę,

aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, zlew),

telewizor,

pościel.

 

Do dyspozycji pensjonariuszy staw rybny, grill, ognisko, jazdy konne na miejscu i w terenie.

 

Prosimy o wcześniejsze rezerwacje!!