Strona główna Oferta Ogiery kryjące

OGIERY KRYJĄCE

 

 

 


 

 


 

 

ELMAN

Og. Elman  ur. 1996 (po Grey od matki Emanacja po Eliksir)
Hod. SK Kalników


Ojcem Elmana jest świetny og. Grey po Cynik xx od Grecji xo po Bawar, który ma za sobą wspaniałą karierę sportową. Odnosił liczne sukcesy na zawodach międzynarodowych rangi CSIO. Był Mistrzem Europy Rolników w WKKW. Dosiadany przez Łukasza Jończyka, był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski juniorów i młodych jeźdźców w skokach. Matką Elmana jest świetna pod względem hodowlanym Emanacja po Eliksir, która wsławiła się doskonałym potomstwem. Synowie jej Eman i Emir ukończyli ZT Kwidzyń. Pozostawiła w hodowli świetną klacz Emina, potomstwo jej wykazywało się talentem skokowym.
Elman wyhodowany został w Kalnikowie, jest jednym z najlepszych synów og. Grey, ukończył Zakład Treningowy Biały Bór z wynikiem bardzo dobrym,  po czym zakupiony został przez SO Książ. Obecnie powrócił do swej „rodzinnej” stadniny i jest reproduktorem w SK Kalników.